DOCU/ХІТ повертається на екрани
З 14-го вересня DOCU/ХІТ стартує на широких екранах семи міст України. Фільми покажуть у Києві, Одесі, Львові, Харкові, Сумах, Дніпрі та Херсоні. Це історії крізь сучасну реальність – від Балкан до Іловайська, від київської квартири відомої української акторки до центрального концертного залу в Пхеньяні.
У програмі прокату – роботи майстрів сучасної документалістики. Зокрема, новий фільм Міхаеля Ґлавоґґера в співавторстві з Монікою Віллі «Без назви», світова прем’єра якого відбулася на цьогорічному Берлінале. А також – «Головна роль» та «Завтра свято» режисера Сергія Буковського.
![Головна роль](https://aristocrats.fm/media/uploads/2017/09/Golovna-rol-1024x683.jpg)
Також глядачі матимуть нагоду подивитися новий фільм Романа Бондарчука, номінанта на премію «Оскар» від України із фільмом «Українські шерифи». «Dixie Land» став кращим українським фільмом на ОМКФ-2017.
Цього року в рамках DOCU/ХІТ є можливість поспілкуватися з українськими режисер(к)ами після показів. Зустрічі з документаліст(к)ами та героями фільмів відбуватимуться як у Києві, так і в регіонах!
![Війна химер](https://aristocrats.fm/media/uploads/2017/09/Vii-na-himer-1024x575.jpg)
У прокаті буде й «Війна химер» Анастасії та Марії Старожицьких. Це переосмислення особистого досвіду режисерки Анастасії Старожицької та бійця-добровольця з позивним «Лавр»; подорож від ілюзій до серця війни. Окрім цього, «Ленінопад» Світлани Шимко (спецвідзнака Docudays UA-2017) – іронічна документальна історія про прощання з радянською епохою в Україні.
![День звільнення](https://aristocrats.fm/media/uploads/2017/09/Den-zvilnennya-1024x681.jpg)
Ще дві авторські подорожі DOCU/ХІТ – «Нове життя Гогіти» Левана Коґуашвілі та «День звільнення» Уґіса Олте та Мортена Траавіка. Друга кінокартина– провокативна подорож країною панівної диктатури. Фільм об’їхав близько півсотні фестивалів по всьому світу. А історія від Левана Коґуашвілі (спецвідзнака Docudays UA-2017) – це мандрівка з в’язниці в нове життя.
Адреси кінотеатрів та розклад показів дивіться на сайті docuhit.org.